SKEJBYModularni trosjed SKEJBY produžetak/otvoreni kraj bež tkan.
Vrsta:
Preporučeni proizvodi
Modularni trosjed koji se sastoji od 3 modula i može se prilagoditi vađem prostoru. Uključuje 1 centralni modul, 1 modul počivaljke i 1 otvoreni kranji modul: Tkanina. Sjedište s džepičastim oprugama i punjenjem od pjene. Naslon od pjene. Š285xV64xDub94/155 cm
Komplet se sastoji od sljedećih artikala
Podaci o proizvodu
| Vrsta | Trosjed s produžetkom za noge desni/otvoreni |
|---|---|
| Produžetak | Okrenuto desno |
| Veličina nakon montaže | Širina: 285 cm, Visina: 64 cm, Dubina: 94/155 cm |
| Boja | Bež |
| Visina sjedišta | 40 |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Modul kauča SKEJBY centralni bež tkanina
| Vrsta | Kauč modul |
|---|---|
| Materijal | Pjena, LVL, PP (polipropilen), iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon: Pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: iverica, Noga: PP (polipropilen) |
| Sjedište | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 23/50 kg/m³ |
| Naslon | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 23/50 kg/m³ |
| Naslon za ruke | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 23/50 kg/m³ |
| S produžetkom | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D23/D50 kg/m³ |
| Boja | Bež |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što madracu daje fleksibilnost, produžuje trajanje i smanjuje buku. |
| Veličina nakon montaže | Širina: 70 cm, Visina: 64 cm, Dubina: 92 cm |
| Visina sjedišta | 39 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 93 cm, Dužina: 71 cm, Visina: 63 cm |
| Težina | 20 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali iz šume koji se koriste u proizvodima s ovom oznakom potječu iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane kako bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC®. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u trgovinama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Kauč modul SKEJBY počivaljka desna bež tkanina
| Vrsta | Kauč modul |
|---|---|
| Materijal | Pjena, LVL, PP (polipropilen), iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, polieterska pjena, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon: Pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: PP (polipropilen) |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12 kg/m³ |
| S produžetkom | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen), Čelik |
| Boja | Bež |
| Karakteristike | Ne može se okrenuti na drugu stranu |
| Produžetak | Okrenuto desno |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što madracu daje fleksibilnost, produžuje trajanje i smanjuje buku. |
| Veličina nakon montaže | Širina: 92 cm, Visina: 64 cm, Dubina: 155 cm |
| Visina sjedišta | 40 |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 95 cm, Dužina: 157 cm, Visina: 66 cm |
| Težina | 39 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Kauč modul SKEJBY otvoreni kraj lijevi bež tkanina
| Vrsta | Kauč modul |
|---|---|
| Materijal | Pjena, LVL, PP (polipropilen), iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, polieterska pjena, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon: Pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: PP (polipropilen) |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12 kg/m³ |
| S produžetkom | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen), Čelik |
| Boja | Bež |
| Karakteristike | Ne može se okrenuti na drugu stranu |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što madracu daje fleksibilnost, produžuje trajanje i smanjuje buku. |
| Veličina nakon montaže | Širina: 123 cm, Visina: 64 cm, Dubina: 94 cm |
| Visina sjedišta | 40 |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 95 cm, Dužina: 124 cm, Visina: 66 cm |
| Težina | 31 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Top
Richtig gute Couch. Preis-Leistung sehr gut.
Ime: Sonja
KEINE Empfehlung
Ich rate definitiv vom Kauf dieses Sofas ab. Optisch macht das Modell zwar einiges her, aber die Qualität lässt stark zu wünschen übrig. Bereits nach kurzer Nutzung verschiebt sich das Polster deutlich, wodurch das Sofa schnell unordentlich wirkt. Auch der Stoff verrutscht ständig, was nicht nur unschön aussieht, sondern auch im Alltag einfach nervig ist. Hinzu kommt, dass das Sofa sehr unbequem ist und nicht zum entspannten Sitzen oder Liegen einlädt. Für den Preis hätte ich mir hier deutlich mehr Komfort und vor allem eine bessere Verarbeitung erwartet. Fazit: Schön anzusehen, aber absolut nicht alltagstauglich. Ich würde es definitiv nicht noch einmal kaufen.
Ime: christin
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
