MOMMARKTrosjed s produžetkom MOMMARK bež tkanina
Preporučeni proizvodi
Trosjed od tkanine. Trojed se lako razvlači u krevet. Sjedište sa džepičastim oprugama i punjenjem od pjene. Naslon od pjene. S prostorom za pohranu. Lijevi ili desni kutni dio. Površina za spavanje: 137x200 cm. Š222xV83xDub90/152 cm
Podaci o proizvodu
| Vrsta | Trosjed s produžetkom za noge |
|---|---|
| Materijal | Pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, Poliesterska vlakna, Naslon: Pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 25/20/16 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 40 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| S produžetkom | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Punjenje | 100% poliesterska vlakna, 100% poliesterska vlakna |
| Vanjska tkanina | 100% poliesterska vlakna |
| Boja | Bež |
| Karakteristike | Može se okrenuti na drugu stranu, S prostorom za pohranu |
| Produžetak | Obostrano |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što madracu daje fleksibilnost, produžuje trajanje i smanjuje buku. |
| Veličina nakon montaže | Širina: 222 cm, Visina: 83 cm, Dubina: 90/152 cm |
| Visina sjedišta | 48 |
| Dubina sjedala | 58 |
| Površina za spavanje | Širina: 137 cm, Duljina: 200 cm |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 137 cm, Dužina: 165 cm, Visina: 78 cm |
| Težina | 103 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 220 kg |
| Broj paketa | 3 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Prostor za pohranu | U produžetku za noge |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Szag vs. ár-érték arány
Leértékeléskor vettük a kanapét, szóval jó áron kaptunk egy könnyen összeszerelhető, mutatós bútort. Egy kicsit keménynek találom alváshoz, de ami sokkal zavaróbb, hogy egy kellemetlen, savanyú (dohos?) szag árad belőle, valószínűleg a fa elemekből, ami egyelőre nem múlt el a több hete vásárolt termékből. Sajnos az egész nappaliban érezni lehet.
Ime: Sz. Szabó Ildikó
Elégedett vagyok a termekkel,
Tetszik a forma a szin az ules kemenysege, remeljuk sokaig fogja birni. A teherbiras lehetne tobb mint 110kg.
Ime: Szalai Flóra
Korrekt sarokfotel
Bár a kiszállítás kicsit küzdelmes volt a HDT-vel (innen is köszönet a Jysk ügyfélszolgálaton a hölgynek aki segített velük kommunikálni), maga a fotel a mi elvárásainknak megfelel. Aki nagyobb ülőfelületű kanapét keres annak kevésbé ajánlanám, nekünk a kis nappalinkba egyelőre pont tökéletes.
Ime: Anna
Stoffa rovinata
Divano difettoso, la stoffa di rivestimento nella chaise longue è tagliata per circa 3 cm, vorrei un rimborso almeno parziale della cifra pagata….
Ime: Manuel Stefanoni
Ígértes, de
Minden más hasonlóhoz képest olcsóbban, ráadásul egy leárazás közepén vettem meg, ár-érték arányban elég jó. A mérete pont megfelelt, két emberes, az összeszerelés is viszonylag egyszerű. Kényelmes, a háttámlák alacsonyak, de pont megfelelőek még nekem is (186cm). Viszont biztosan nem aludnék rajta ággyá alakítva, a lekerekítés okozta lövészárok miatt ez egy teljesen értelmetlen funkció, a kihúzható plusz felület csak lábtartónak jó - de nehéz kihúzni. A domború ülőfelület szélek meglepetéseket tudnak okozni ha az ember lerak valamit, elég könnyen és gyorsan leszánkázik minden, amit nem középre rakunk. A rakodóhely kevés, egyetlen felnyíló rekesz van, amit nem lehet púposra pakolni. A szövet minősége jónak tűnik, a párnázás kevésbé: pár hét után deformáció látszik a karfák mellett. A színe klassz. A legnagyobb hátrány az, hogy három hét után is enyhe, de jól észlelhető lábszagra, hányásszagra emlékeztető szag terjeng körülötte, amire nagyon lassan enyhül, jelenleg megoldást keresek rá.
Ime: Németh Tamás
Zettel
Ik ben tevreden!
Ime: Инна
Szuper
Egy hete szereltük össze, azóta használom, ugyan kihúzni nem nagyon fogom, de egy személy kényelmesen tud rajta aludni. Magas, masszív kanapéágy, eddig a macskák karmait is jól bírja.
Ime: Juju
Extremt praktisk, bra tyg!
Riktigt bra soffa! Tåligt tyg, bra med förvaringsutrymme, enkelt att dra fram extra sängen. Liten men ändå mycket plats att sova på! Kanske aningen hård, men de är en smaksak.
Ime: Andreas
Szeged
Könnyen szerelhető, tökéletes
Ime: Eszter
Elendige puter
Heilt ok å sitte i,men ryggputene var elendige. Blir ikkje handlet flere ganger jysk
Ime: Hans-Inge
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
