LINTRUPBlagovaonski stol LINTRUP 90x190/280 divlji natur hrast
Veličina:
| Vrsta | Blagovaonski stol |
|---|---|
| Oblik | Pravokutni |
| Materijal | Melamin je vrsta ukrasnog furnira s dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Materijal | Vrh: Melamin je vrsta ukrasnog furnira s dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. Melamin je vrsta ukrasnog furnira s dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Boja | Divlji natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 90 cm, Dužina: 190/280 cm, Visina: 77 cm |
| Variabilnost veličine | 190/235/280 cm |
| Produljivi stol | S 2 dodatna krila, Krila se mogu spremiti ispod gornje ploče stola. |
| Udaljenost od tla do stola | 65 cm |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 92 cm, Dužina: 192 cm, Visina: 12 cm |
| Težina | 61 kg |
| Maksimalno opterećenje | 40 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stol
Odličan,kvalitetan stol! I više nego zadovoljna
Ime: Olivera
Stol hrast
Stol je fenomenalan. Uzivo jos ljepsi i kvalitetan.
Ime: Marina
Odlican stol!
Stol je super,apsolutno preporucam!
Ime: Katarina
Stol
Izgleda kao dobar omjer uloženog i dobivenog.
Ime: Zdravko
Stol
Veliki i odlican! Super kvaliteta i povoljna cijena
Ime: Fa
świetny stół w dobrej cenie
duży stół dla dużej rodziny nogi nie przeszkadzają w siedzeniu polecam
Ime: irena
Bardzo solidny stół
Serdecznie polecam stół , bardzo ładnie wygląda i jest mega duży.
Ime: Mania
Mesa
Execelente
Ime: António
Table Lindtrup avec ralonges et buffet Lintrup 3 portes
Très jolie table de salle à manger, et beau buffet assorti. Un grand bravo pour les notices de montage qui sont très claires et encore mieux pour la visserie et les pièces pour le montage, tout est numéroté et emballé séparément. Aucun risque d'utiliser la mauvaise pièce. Top !
Ime: Christine N.
Impresionante
Estoy encantada, la mesa es firme y pesada, quedó perfecta en mi comedor, fácil de armar! Super Recomendable! Y las extensiones geniales para reuniones familiares
Ime: Laura
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.