JONSTRUPBlagovaonska stolica JONSTRUP bijela/natur hrast boja
Umjetna koža i čelik.
| Materijal | PP (polipropilen), PU-poliuretan, šperploča, Čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: PU-poliuretan, šperploča, Naslon: PU-poliuretan, šperploča, Noga: Čelik |
| Okvir | Čelik |
| Sjedište | Tkanina: PU-poliuretan, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 20 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: PU-poliuretan, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 20 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | Bijela, Natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 44 cm, Visina: 87 cm, Dubina: 55 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 41 |
| S naslonima za ruke | ne |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 44 cm, Dužina: 53 cm, Visina: 47 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Težina | 5 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Pranje | Ne |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tudo ok, confortáveis.
Embora o processo de levantar na loja tenha sido um pouco estranho, o produto chegou sem problema e funcionam na perfeição.
Ime: Luis
Polecam :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu krzeseł. Solidnie wykonane i łatwe w montażu. Polecam :)
Ime: Edyta
Väldigt nöjd
Bra pris, väger inte mycket, fin design och bekväm. Är väldigt nöjd.
Ime: Suna
cadeiras
Tudo impecável, sem reclamações
Ime: Silvia
Leganckotego
Lekkie i ustawne, a do tego wygodne
Ime: Grzesiek
Chaise
Très bon rapport qualité prix
Ime: Cherrati
Stoelen
Zeer tevreden.. mooi, zit goed en gemakkelijk in elkaar te steken.
Ime: Cindy
...
Stolice su lijepe i kvalitetne!!!
Ime: Ella
Зручні стільці
Дуже зручні стільці, красиві, легкі, дуже добре розміщуються за круглим столом. Покупкою дуже задоволена.
Ime: Вікторія
Chaises
Je ne les ais toujours pas recues
Ime: Lavigne Claire
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

