VEMMELEVOkvir kreveta VEMMELEV s pohranom 160x200 bež tkanina
Veličina:
Tkanina. S prostorom za pohranu i podnicom s hidrauličkim podizanjem. Odogvara madracima s oprugama i madracima od pjene 160x200 cm. S podnicom. Bez madraca. Š180xD217xV115 cm...
| Materijal | Pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
|---|---|
| Okvir kreveta | Pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Uzglavlje/podnožje | Materijal: Pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Strana kreveta | Materijal: Pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Boja | Bež |
| Veličina nakon montaže | Širina: 180 cm, Dužina: 217 cm, Visina: 115 cm |
| Veličina | 160x200 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 114 cm, Dužina: 206 cm, Visina: 32 cm |
| Dobro je znati | Bez madraca, Za sve vrste madraca, S podnicom |
| Karakteristike | Hidraulično podizanje |
| Težina | 57 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Prostor za pohranu | Ispod madraca |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Krevet
Predivan krevet i materijal. Lako za sastaviti. Odličan omjer cijene i kvalitete.
Ime: Nensi
Krevet
Prekrasan krevet, jako lijep materijal, čvrsta konstrukcija. Veliki prostor za pohranu.
Ime: Dijana
Best buy
Odlican krevet za ovu cijenu
Ime: Luka
Krevet 160x200
Odličan krevet, čvrst i stabilan
Ime: Darko
Krevet
Krevet je super
Ime: Vedran
Odličan krevet
Odličan krevet, lako se sastavlja. Treba paziti da vas bušilica kojom šarafite ne lupi u nos.
Ime: Marko
Товар відповідає очікуванню
Чудове ліжко. Зібрала з 13-ти річним сином по детальній інструкції. Колір відповідає фото на сайті.
Ime: Анастасія
Погано збирається
Я робив замовлення на дане ліжко. Хотілося б щоб інженери зробили простішу конструкцію, так як воно розібрано на молекули і я його збирав майже 4 години. Не хотілося б витрачати стільки часу. Дуже важе і одному складно збирати
Ime: Олексій
Postel
Vse fungovalo jak melo, od objednani po dopravu. Postel kvalitne zpracovana, montaz velmi jednoducha.
Ime: Pavel
Casi perfecta
Estamos felices con la cama. El color y tacto es justo lo que queriamos. Es muy comoda. A montarlo no nos funciona el canape, unica queja que tenemos. Llamando a atencion al cliente habia espera de 15 min...no tenemos tanta paciencia.
Ime: Kristine y Guillermo
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.