UBJERGStolić UBJERG Š46xD46xV46 tvrdo drvo
Stolić od nauljenog FSC® tvrdog drva. Sklopiv. Š46xD46xV46 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 46 cm, Dužina: 46 cm, Visina: 46 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 46 cm, Dužina: 64 cm, Visina: 6 cm |
| Težina | 2,7 kg |
| Materijal | Postolje: Masivna bagremovina, Površina stola: Masivna bagremovina, Noge: Masivna bagremovina |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Oblik | Kvadratni |
| Funkcija | sklopiv |
| Tretman | Nauljeno |
| Boja | Natur |
| Svojstva | Prikladno za balkon |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali iz šume koji se koriste u proizvodima s ovom oznakom potječu iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane kako bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC®. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u trgovinama i u webshopu. |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu s priloženim uputama. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Beistelltisch
Im Laden in Thun wurde ich super bedient und sie haben es bestellt und es wurde so schnell zu mir nach Hause geliefert, danke!!!
Ime: Maja Rieben
Super stolik
Solidnie zrobiony, ładny i pasuje do każdego pomieszczenia.
Ime: Magda
Aurora
La compra fue fantástica. Llego de un día para otro. La mesa era un poco más ligera de lo que pensaba y me devolvieron el dinero sin ningún problema al día siguiente. Una información y atención al cliente extraordinarias. Recomendable
Ime: aurora
Degelijk opklapbaar bijzet tafeltje
Stevig en goed gemaakt van hardhout. Houdt z’n kleur en stevigheid ook na jaren buitengebruik. Prima prijs/kwaliteit verhouding: aanrader!
Ime: A. Ade Boer
Σουπερ τραπεζάκι
Μια χαρά φαίνεται το τραπεζάκι για τα χρήματα του. Εχει και ασφάλεια να μην μπορεί να κλείσει ακούσια καθώς και προστατευτικά στα ποδαράκια του. Ο χρόνος θα δείξει αν αντέξει και πόσο.
Ime: Χάρης
Gartentisch
Sehr stabiler Beistelltisch,bin zufrieden.
Ime: Evelyne
Grand yoke
Great product for the price, decent quality and already assembled. Folds flat for easy storage.
Ime: Aaron
Mesa apoio
Boa mesa para apoio de jardim ou varanda. A madeira tem uma cor bonita.
Ime: Maria Marques
Egyszerű, nagyszerű
Masszív, jó anyagból készült, megéri az árát.
Ime: Tibor
Szállítás
Egy ilyen nagy áruház jobb kézbesítő céggel is dolgozhazna együtt, mint s Posta. Egy korábban rendelt kisaztal hetek óta dekkol a Posta tranzit telepén, ezért újra kellett rendelni.
Ime: Fleischer Tibor
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

