BRUMUNDDALVrtna garnitura BRUMUNDDAL 5 os. smeđa
Preporučeni proizvodi
Stvorite ugodnu atmosferu u svom vanjskom prostoru s BRUMUNDDAL vrtnom garniturom. Ovaj smeđa set za 5 osoba sastoji se od trosjeda i 2 fotelje s udobnim jastucima te odgovarajućeg seta stolića s pločom od sinteriranog kamena.
Značajke
- Garnitura za 5 osoba: Trosjed, 2 fotelje i 2 stola
- Luksuzni jastuci: S dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča od sinteriranog kamena: Otporna na ogrebotine, mrlje i toplinu
- Čelični stol: Čvrst i izdržljiv
- Aluminijski okvir: Otporan na hrđu i lagan
- Periva navlaka: Navlaka jastuka može se skinuti i prati na 30°C
- JUTLANDIA®: Skandinavski život na otvorenom
Garnitura za 5 osoba
Set se sastoji od trosjeda, 2 fotelje i 2 stola. Odgovarajući namještaj može udobno smjestiti 5 osoba.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedala i naslon omogućuju vam udobno opuštanje i uživanje. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornima na oštećenje. Spremite jastuke unutra kada ih ne koristite kako biste ih zaštitili od vremenskih uvjeta i produžili im vijek trajanja.
Ploča stola od sinteriranog kamena
Lounge stol ima ploču od sinteriranog kamena. Kamena površina je vrlo otporna na ogrebotine, mrlje i toplinu. Na primjer, možete staviti vruće lonce i tave izravno na površinu. Sinterirani kamen je otporan na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični stol
Okvir od praškasto obojenog čelika je čvrst i izdržljiv. Težina čeličnog okvira pruža dobru stabilnost.
Aluminijski okvir
Ovaj set za sjedenje ima okvir od elegantnog, laganog aluminija. Otporan je na hrđu i ne zahtijeva održavanje. Aluminij je otporan na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku s patentnim zatvaračem koja se lako može skinuti i prati u perilici rublja na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka ne može se prati.
JUTLANDIA®
Kvalitetni vrtni proizvodi koji kombiniraju suvremeni dizajn s funkcionalnošću po odličnim cijenama. Velik dio vrtnog namještaja JUTLANDIA® ne zahtijeva održavanje, a marka također nudi FSC®-certificirani drveni vrtni namještaj.
| vrtni lounge set | Trosjed, 2 stolice, 2 stola |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 219 cm, Visina: 61 cm, Dubina: 76 cm, Visina sjedišta: 43, dvostrano: ne |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Vrsta | trosjed |
| Stolica | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 78, Visina: 61 cm, Dubina: 76 cm, Visina sjedišta: 43 |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Visina naslona za ruke | 61 cm |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Visina: 45/40 cm, Promjer: 70/60 cm |
| Materijal | Postolje: Čelik, Površina stola: Sinterirani kamen |
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 44/39 cm |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Veličina prije montaže | Širina: 87/78 cm, Dužina: 223/78 cm, Visina: 69/10 cm |
| Težina | 37,25/32,44 kg |
| Boja | Smeđa |
| Osobe | 5 |
| Uključuje | Luksuzan jastuk s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom od poliesterskih navlaka |
| Tretman | Premaz u prahu |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: Poliuretanska pjena/100% poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: Poliuretanska pjena/100% poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Maksimalno opterećenje | 550 kg |
| Testirano do | 550 kg |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Parfait !
Magnifique ensemble de jardin. Il est classe, élégant, confortable et le tissu a l’air solide pour les intempéries. Nous sommes vraiment ravis de notre achat !
Ime: Céline
Сърахотен
Качеството на дивана е много добро! Изглежда точно като на снимките.
Ime: Denislav
Smukt og funktionelt loungesæt
Super fint loungesæt, som man også sidder godt i. Vi er meget glade for vores. Det er et ekstra plus, at man kan vaske hynderne.
Ime: Anja
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta ugodnima uz kvalitetne vrtne proizvode marke JUTLANDIA® koji kombiniraju suvremen dizajn i funkcionalnost po sjajnim cijenama.
Bez obzira na to opremate li najsunčanije mjesto u svojem vrtu, proširujete udobnost svojeg dnevnog boravka na terasu ili uređujete urbani vrt na svojem balkonu, uz marku JUTLANDIA pronaći ćete odgovarajuće rješenje. Asortiman obuhvaća klasični dizajn i omiljene sezonske proizvode, a sve sa „skandinavskim štihom”.
Velik dio vrtnog namještaja marke JUTLANDIA nije potrebno održavati, a marka također nudi drveni vrtni namještaj s certifikatom FSC®. To znači da se drvo dobiva odgovornim šumarstvom čime se jamče odgovarajući uvjeti za okoliš, životinje i ljude.
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


