RUNEMOplusTuš-zavjesa RUNEMO 150x200 crna
Preporučeni proizvodi
| Materijal | 100% poliesterska vlakna (30% reciklirana) |
|---|---|
| Veličina | 150x200 cm |
| Pranje | 40°C nježno |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | * Može se glačati na nižoj temperaturi (maks. 110 ºC) |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Važno: boja tuš-zavjese može blijediti u kontaktu s kemikalijama. Ne smije doći u kontakt s linoleumom. |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Dizajn | S uzorkom |
| Boja | Crna |
| Način bojenja | Printan |
| Naziv tuš-zavjese | Drukeri |
| Težina | 80 g/m². |
| Kvaliteta | PLUS |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tuš zavjesa
Odlična usluga, brzo i jednostavno kupljeno putem weba.
Ime: Že dabar
Pusta vodu!
Ne preporucam proizvod jer zavjesa zaista pusta vodu!
Ime: Ivana
Lijep dizajn ali pušta vodu.
Nevjerojatno da zavjesa koja ima svrhu da zaštiti pod i okolni dio kupaonice od vode - PUŠTA VODU. Nakon tuširanja cijela kupaona mi je bila puna vode. Mislio sam da je cijev pukla ili nešto slično, a onda sam sa nevjericom ustvrdio da je zavjesa krivac. ČAk i ne pod izravnim mlazon - voda prolazi kroz zavjesu kao kroz fino sito. NE PREPORUČAM.
Ime: Alen
Suihkuverho
Tuote on liian lyhyt ja alareunoista alkaa homehtumaan. Likaantuu käytössä aika nopeasti ja kaikki tahrat näkyy vaikka on mustan värinen. Liian iso pieneen kylpyhuoneeseen ja peittää valot suihkussa käydessä.
Ime: Nimetön
prea ușoară
este prea ușoară și subțire, și efectiv sare de pe inele...trebuie sa ma tot urc sa o aranjez....
Ime: anca
Super
Polecam
Ime: Elżbieta
Riktigt snyggt o håller bra!
Snyggt,billigt och bra kvalitet
Ime: Karin Landin Sandberg
Υφασμάτινη κουρτίνα μπάνιου
Αρκετά όμορφη,τη συνδύασα με τους μεταλλικούς κρίκους για να κρεμαστεί(καλύτερη επιλογή για πιο εύκολη μετακίνηση της στη ράγα)στα μοναδικά μείον ότι είναι λεπτό το ύφασμα της,στα θετικά ότι δεν είναι τελείως πλαστικοποιημένη.
Ime: Ελένη
Sprchový záves .
Je pekný a kvalitný. Dá sa prať. Som spokojná
Ime: Karolína
Шторка
Користуюсь вже роки 2, не можу сказати, що дуже погана якість, але постійно неприємний запах після того як вона висохне. Перу в машинці кожен місяць, тому що слизнявіє. Хоча після кожного користування душем, штоку відкриваю та даю можливість висохнути.
Ime: Sophi
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
