KARLSTADgoldRučnik KARLSTAD 40x60 sivosmeđa KRONBORG
Preporučeni proizvodi
| Materijal | 100% pamuk |
|---|---|
| Težina/m² | 500 g/m². |
| Veličina | 40x60 cm |
| Pranje | 60°C |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | ** Može se sušiti u sušilici, na normalnoj temperaturi (maks. 80ºC) |
| Glačanje | ** Može se glačati na normalnoj temperaturi (maks. 150 ºC) |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Oprati prije upotrebe, Prati sa sličnim bojama; prvih par puta prati odvojeno |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Dizajn | Jednobojan |
| Boja | Sivosmeđa |
| Način bojenja | Obojen |
| Kvaliteta | GOLD |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Razočarana
Doma imamo iste ručnike koji su kupljeni prije 2-3 godine i totalno smo njima zadovoljni. Željela sam obnoviti ručnike istima i totalno sam se razočarala. Ovi novi ručnici su tanji od starih i puštaju mucice prilikom brisanja...baš loše!
Ime: Tajana
It's falling apart
Towel looks good and thick at first glance, but when you use it it literally falls apart, chunk of wool and dust are everywhere. Washing and shaking doesn't help. I literally throw away 6 towels from this collection
Ime: Dragana
Badhanddukar
Är jätte nöjd med leveransen och badhandukarna. Går lätt att skicka efter hos er. Snabb leverans hem till mig. Kommer att köpa mer varor hos er.
Ime: Agneta
Great quality but a little mistake on one colour.
Soft and great quality towels, I have bought in different sizes & colours. Just a clarification on the colour mullvad: it really isn't mullvad. It is closer to the colour puce because it has pink in it. But very pretty overall.
Ime: Aspa
Кърпа KARLSTAD
Прекрасен артикул , мекота и цвят
Ime: Добролена Жекова
Гарний рушник
Гарний рушник
Ime: Тетяна
Perfect
Heel mooie echte handdoeken met het perfecte kleur. Kleur zoals op foto. Vlotte afhaling
Ime: Peggy
Mooi en zacht
Perfect voldoet aan het kleur dat verwachtte
Ime: Peggy
Rache
Buena relación calidad precio
Ime: Rachel
Handduk
Bra
Ime: Lollo
KRONBORG - OF DENMARK
Uz marku KRONBORG® možete uljepšati svoj dom vrhunskim tekstilnim proizvodima po povoljnoj cijeni.
Od njezina uvođenja na tržište u Danskoj 1940-ih godina, marka KRONBORG izgrađivala se na načelima stručnosti i kvalitetne izrade. Skandinavska marka predstavlja najveću kvalitetu tekstilnih proizvoda za kupaonicu, posteljine, popluna i jastuka.
Naziv marke KRONBORG potječe iz davnih 1940-ih godina, a naziv je i glasovitog dvorca u Elsinoreu u kojem je bila postavljena scena za Shakespeareova Hamleta iz 1603. godine. Dvorac je izgrađen 1420-ih godina, a naziv mu je kasnije dao danski kralj Fridrik II.
Također ima važnu ulogu u bajci „Danac Holger” Hansa Christiana Andersena iz 1845. godine, nadahnutoj istoimenim europskim mitološkim likom. U bajci, Danac Holger počiva u kazamatima dvorca Kronborg, brade urasle u mramorni stol. Ako se dansko carstvo nađe pod prijetnjom, oživjet će i braniti svoju domovinu.
Znatna većina proizvoda marke KRONBORG ima certifikat OEKO-TEX® Standard 100, koji je vodeća svjetska oznaka za zdravstvenu sigurnost tekstilnih proizvoda.
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

