HALKSuncobran HALK Ø300 tamni pijesak
Preporučeni proizvodi
Opustite se u hladu uz HALK suncobran. Ovaj vrtni suncobran u boji tamnog pijeska s nagibnom funkcijom, ručkom za otvaranje, vodoodbojnim platnom s UV-zaštitom i čvrstom čeličnom šikom prikladan je za gotovo svaki vanjski prostor. Ø300xV247 cm
Značajke
- Nagibna funckija: Nagnite suncobran da napravite hlad pod drugim kutom
- Ručka za otvaranje: Lako otvorite i zatvorite suncobran
- UV-zaštita: Štiti platno od izbljeđivanja
- Vodoodbojno: Platno je otporn0 na laganu kišu i rosu
- Ventilacijski otvor: Ventilacijski otvor u platnu smanjuje pritisak vjetra
- Čelična šipka: Čvrsta i izdržljiva
- Stalak i navlaka za suncobran: Kupuju se odvojeno
Nagibna funkcija
HALK suncobran ima nagibnu funkciju koja vam omogućuje da nagnete suncobran kako biste napravili hlad pod drugim kutom. Ovo je posebno korisno ujutro ili kasno poslijepodne kada je sunce niže na nebu.
Ručka za otvaranje
Ručka za otvaranje olakšava otvaranje i zatvaranje suncobrana. Ovo može biti posebno korisno kada rukujete velikim suncobranima.
UV-zaštita
Suncobran ima platno od poliesterskih vlakana s UV-zaštitom. To znači da platno može izdržati izloženost suncu, a da mu boja ne izblijedi.
Vodoodbojno
Platno je vodoodbojno, što vam omogućuje da uživate u vanjskom prostoru bez brige o laganoj kiši ili rosi.
Ventilacijski otvor
Ventilacijski otvor na vrhu platna smanjuje pritisak vjetra i omogućuje cirkulaciju zraka. Stoga je manja vjerojatnost da će se suncobran prevrnuti po vjetrovitom vremenu.
Čelična šipka
Suncobran ima čeličnu šipku presvučenu prahom koja je čvrsta i izdržljiva. Težina čelične šipke pomaže osigurati dobru stabilnost.
Stalak i navlaka za suncobran
Stalak za suncobran mora se kupiti zasebno. Ne zaboravite odabrati odgovarajući stalak za suncobran od najmanje 35 kg kako bi vaš suncobran bio stabilan po vjetrovitom vremenu. Također možete razmisliti o dodavanju navlaka za suncobran kako biste zaštitili svoj suncobran kada nije u upotrebi.
| Veličina nakon montaže | Promjer: 300 cm, Visina: 248 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 149 cm, Visina: 15 cm |
| Težina | 6,6 kg |
| Oblik | okruglo |
| Platno | 100% poliesterska vlakna |
| Uže | 100% polipropilen |
| Ručica za otvaranje | Akrilonitril butadien stiren, Čelik |
| Rebra | Galvaniziran čelik |
| Broj rebra | 8 |
| Ruda | Galvaniziran čelik |
| visina šipke | 248 cm |
| Promjer šipke | 4,8 cm |
| Boja šipke | Crna |
| Kapica | Polipropilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Boja | Tamni pijesak |
| Feature | ručica za otvaranje, nagibna funkcija, UV-zaštita, prozračivanje, vodoodbojan |
| Tretman | Premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Jako loš
Za cijenu od 70€ jako losa kvaliteta. Danas su vani 33 stupnja,a vjetar jako lagno puse i moram zatvoriti suncobran jer ce se raspasti!!! Ne preporucam!
Ime: Franka
Suncobran HALK fi300
Jako sam zadovoljan proizvodom! Imam isti takav, ali zeleni kupljen u Jysku prije više godina, nisam siguran da li je tri ili četri godine star i još uvijek je u funkciji. Stari suncobran koristim kad nešto radim, a novi je iznad vrtne garniture. Moja iskrena preporuka za suncobran HALK
Ime: Zlatko
4064310048 broj narudžbe
Nastavno na 1* samo dajem broj da se zna da je ocjena na temelju kupnje i stojim iza svake riječi. Nemam osim ovog niti jedno loše iskustvo
Ime: Saša
Parasol
Sa 77 snižen na 40€, ali preskup za kvalitetu, plastični dijelovi su loše napravljeni, ne da se okrenuti ručica, zapinje sa svih strana. Prema stanju u kojem je, nije prošao osnovnu tvorničku inspekciju. Brusni papir i sam svoj majstor, pola sata igranja da bi i dalje zapinjao ali za kućne potrebe će odraditi ali za goste nije. Baćen novac, a kupili smo na webu 2 komada. Sad me strah drugi i otvarati
Ime: Saša
Parasoll
Lite svag konstruktion. Fin färg! Bra storlek. Tveksam hållbarhet. Bra pris!
Ime: Christina
Onneton laatu ja kestävyys
Tuulenpuuskan takia varjo kellahti rauhallisesti nurin ja tämän seurauksena kaksi varjon teräsputkea vääntyi katki ruuvin kohdalta. Tarkemmin tarkistettua huomasimme, että siinä missä ruuvien läpiviennit on, metalliputki on aivan onnettoman heikko. Ei kestä pienintäkään osumaa. Kertakäyttövarjo.
Ime: Kati
Slunečník
Kvalitní materiál i zpracování , dobrý nakup doporučuji
Ime: Jitka
Värdelöst
Funkar inte alls.
Ime: BENITA
Dålig kvalitet
Vårt parasoll stod hopfällt i parasollfoten men stången av plast vek sig innan vi ens hade hunnit använda parasollet utfällt.
Ime: Frida
Aanrader
Boven verwachting tevreden mee, helemaal voor de prijs. Mooie kleurencombinatie en gemakkelijk te bedienen
Ime: Denise van der Woude
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
