BORKViseća stolica BORK Š96xV192xDub124 nat
Viseća stolica od čelika i petana. S postoljem i luksuznim jastucima s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š96xV192xDub124 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 96 cm, Visina: 192 cm, Dubina: 124 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 53 |
| Veličina prije montaže | Širina: 69 cm, Dužina: 117 cm, Visina: 43 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci s dugotrajnom, gusto tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Jaje ljuljaška
Udobna kvalitetna sve pohvale
Ime: Bojan
Jó vétel volt
Nagyon jó áron vettem, egy óra alatt összeszereltem egyedül. Szuper a leírás A szereléshez. Egész délután benne ültem, nagyon kényelmes.
Ime: Gyöngyi
Alles super
Die Abmessungen des Korbes beim Zusammensetzen passen nicht genau aufeinander, aber der Hängesessel erfüllt seinen Zweck. Er ist superbequem und ich könnte stundenlang darin sitzen.
Ime: Sabine Ferdinand
Alles super
Die Abmessungen des Korbes beim Zusammensetzen passen nicht genau aufeinander, aber der Hängesessel erfüllt seinen Zweck. Er ist superbequem und ich könnte stundenlang darin sitzen.
Ime: Sabine Ferdinand
Wunderbare Schaukelsessel
Ich habe gleich zwei gekauft, weil sie im Preis reduziert waren und freue mich nun, in der beginnenden Gartenzeit, täglich über diese zwei bequemen und schön anzusehenden Schaukelsessel.
Ime: Irene
Supernöjd
Köpte denna idag och hade tur att det var rea på den också. Lätt att sätta ihop och så otroligt skön så där kommer jag tillbringa mycket tid i sommar när man bara ska ta det lugnt.. Super nöjd med denna stol. Stabil och rejäl.
Ime: susanne
Excelente
Muito fácil de montar. Confortável e muito bonita.
Ime: Patrícia
POLECAM
Fotel jest super wygodny, POLECAM
Ime: Roza
Relaxed!
Alleen in elkaar zetten, was wel even een werkje. Maar het resultaat is geweldig, al schommelend relaxen, niks beter dan dat!
Ime: Erna
Meeega schön
Der Hängesessel ist einfach Mega schln und bequem. Ich liebe ihn und habe ihn dazu noch im Angebot erworben. Mega!!
Ime: Karin Mädcher
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


