GLENTELampa na baterije GLENTE Ø18xV28 cm razno
Preporučeni proizvodi
Vanjska baterijska lampa od čelika s otvorenim čeličnim okvirom koji daje industrijski, ali elegantan izgled. Unutar lampe, dekorativna LED žarulja emitira toplu svjetlost, a ima funkciju timera s intervalima od 6/18 sati. Lampa ima odgovarajuću čeličnu ručku, što olakšava nošenje i premještanje. Dostupna u različitim bojama. Za rad su potrebne 2 AA baterije (nisu uključene). Ø18xV27 cm
Podaci o proizvodu
| Materijal | Akrilonitril butadien stiren, Polipropilensko vlakno, Čelik |
|---|---|
| Boja | Razne boje, Crna, Maslinasto zelena |
| Veličina | Promjer: 18 cm, Visina: 28 cm |
| Težina | 0,54 kg |
| Broj žarulja/LED | 10 kom. |
| Žarulja | sa |
| Vrsta žarulje/LED | LED |
| skala lumena | 1 |
| boja u skali kelvina | 2700 K |
| S ugrađenom LED rasvjetom | da |
| Upotreba | unutrašnji/otvoren prostor |
| Približan vijek trajanja izvora svjetlosti u satima | 80000 sat |
| Izvor struje | Baterija |
| Svojstva | Funkcija timera |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | CE |
| Funkcija tajmera | da |
| Baterije | bez |
| Broj baterije | 4 kom. |
| veličina baterija | AA |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Batterie einsetzen - sehr kompliziert
sehr schöne Lampe, mit ausreichender Beleuchtung, was sehr kompliziert ist drei Mini Mini Mini Schräubchen zu öffnen, und wieder zuschließen um die Batterien in das vorgesehene Fach einzusetzen. Als Solarlampe. wäre sie perfekt gewesen, daher nur zwei Steine **
Ime: Stefanie
Poor design
The lantern itself looks good, but you have to unscrew the top to insert 4 batteries. That wouldent be too difficult but they are in a very awkward position due to the size of the bulb Also this design used to be a solar lantern so not sure why it’s been changed to battery operated which makes it more expensive
Ime: Nicola
Decoratieve verlichting
We hadden deze in de vakantiewoning in Denemarken gezien. Deze sfeervolle verlichting wilden we thuis in Nederland ook hebben. Nee, het verlicht de ruimte niet, maar ja het brengt wel sfeer
Ime: Doret
ładne ale malo światła
projekt bardzo ładny, ale jesli oczekuje sie oswietlenia to odradzam. Jako ozdoba i jeden z wielu żródeł światła - to tak. Na pewno nie do oswietlenia ogrodu w ciemnosci jak zostal ten produkt zaklasyfikowany. Bardziej do wnetrza które ma inne zrodla swiatla, jako uzupelnienie i ocieplenie miejsca
Ime: Izzy
Flot og enkel
Har købt 4 - og de er bare super fine. Virker upåklagelig - og lyset er hyggeligt og pænt.
Ime: Birgit Finderup
Лампа нічник GLENTE
дуже мало світла від лампочки. дизайн хороший, але це просто ще один збирач пилу дома.
Ime: Катерина
Ωραίο σχέδιο, χαμηλός φωτισμός
Πολύ ωραίο σχέδιο αλλά ο φωτισμός που παρέχει είναι ανεπαρκής
Ime: Betty
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
