KASTRUPBlagovaonska stolica KASTRUP pijesak tkanina/natur hrast
Blagovaonska stolica s oblikovanim sjedalom i pričvršćenim jastukom od odgovarajuće tkanine boje pijeska. Noge od masivnog hrasta. Drvo je lakirano za produljenu trajnost.
| Materijal | filc, PP (polipropilen), Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Masivna hrastovina, Čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: PP (polipropilen), Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Naslon: PP (polipropilen), Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Noga: Masivna hrastovina |
| Okvir | Čelik |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg/m³ |
| Tretman | Lakirano |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | Bež, Natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 49 cm, Visina: 82 cm, Dubina: 57 cm |
| Visina sjedišta | 48 |
| Dubina sjedala | 41 |
| S naslonima za ruke | ne |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 45 cm, Dužina: 57 cm, Visina: 49 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Težina | 5 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolica
Jedna od Stolica je bila sa greskom… Nije imala navoj za montiranje nogica Izgubila sam neplanirano dodatnog vremena zbog reklamacije i same zamjene..
Ime: Silvija Lukačić
stolica
Mogu reći,jako udobne stolice
Ime: Sanja
Fin stol
Skön stol ,
Ime: Feriyal
Scaune
Calitate super buna la ce preț le- am găsit la reducere
Ime: Gianina
Elégedett vagyok
Kényelmes a szék,megfelelő minden szempontból.
Ime: György
Good
The chairs are quite comfortable. I liked that they came with felt pads for the legs, so you don't have to worry about scratching your floor. I got these chairs on sale, but I'm not sure I'd buy them at full price.
Ime: Mary
Найгірша якість стільців
Купив такий стілець. Найгірша серія зі всіх що взагалі є. Ще купив на кухню 4 стільця комплектом. З вигляду красиві, до того моменту поки не почнеться експлуатація. Вся проблема в ніжках. Вони настільки ніжні, що навіть просто совати ними не можна. А як зламається то ніде не купиш їх. Дуже розчарований. Не варто своїх грошей
Ime: Денис
Esszimmerstuhl
Sehr gut
Ime: Heidi Walser
Židle
Objednal jsem si židli a bylo to rychle a proto dávám 5 *z 5
Ime: Marek
Superbe
Am comandat 4 scaune care mi se par minunate. Sunt foarte calitative și moderbe. Recomand cu toată încrederea!
Ime: Mihaela
ROYAL OAK – hrastovina za svakoga
ROYAL OAK je serija namještaja za unutarnji prostor izrađena od visokokvalitetnih dijelova hrasta, koja je istovremeno lijepa i povoljna.
Od svog osnivanja 2004. godine, marka ROYAL OAK je simbol visoke kvalitete i jamstvo da je proizvod koji kupujete izrađen od pravog hrasta u obliku masivne hrastovine ili hrastovog furnira.
Kombinacija masivnog drveta i furnira omogućava proizvodima iz serije ROYAL OAK pokriti sve cjenovne kategorije i ponuditi ponešto za svakoga.
Ime marke, koje dijeli s golf terenom u Jelsu u Danskoj, ukazuje na njegovu povezanost s prirodom, što se vidi i po izboru prirodnih materijala. ROYAL OAK nudi dugotrajne proizvode, bezvremenski dizajn i vrijednost za novac.
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

